Tempem Jobs

O naší společnosti

Naším klientům nabízíme široké spektrum služeb zaměstnaneckého a obchodního cyklu. Nalezení zaměstnanců na dobu neurčitou i určitou, hodnocení a výběr pracovníků v personální oblasti, které můžeme upravovat a kombinovat podle přání zákazníka. Naším cílem je poskytnout ty nejlepší služby na trhu. Snažíme se o to, aby námi realizované činnosti splňovali představy našeho zákazníka, a to jak v ceně, tak i v kvalitě provedení.

Vlastníme

Povolení k zprostředkování práce, které vydalo ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky

Zákonné pojištění proti úpadku

Zákonné pojištění odpovědnosti organizace za škodu při pracovním úrazu nebo nemoci

Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody způsobené na pracovišti

NAŠE AGENTURA JE PŘIPRAVENÁ SPLNIT VAŠE POŽADAVKY NA VÁMI HLEDANÉ ZAMĚSTNANCE.

Uchazeči o zaměstnání v naší organizaci procházejí výběrovým řízením, které provádějí naši zkušení personalisté

Přijímacími řízeními našeho proškoleného managementu projdou jen ti nejlepší v dané profesi.

Svým zaměstnancům poskytujeme částečně hrazené ubytování na našich ubytovnách, bytech a rodinných domech, přispíváme na bydlení těm, kteří mají ubytování vlastní, přispíváme na dopravu a jiné sociální benefity.

Staráme se o lidi a víme, jak důležitá je práce v jejich životě. Jsme si vědomí, že k našemu úspěchu přispívají lidé – zaměstnanci, zákazníci, kandidáti …

Dělíme se o naše znalosti, zkušenosti a informace tak, že každému umíme poradit co je a co bude aktuální v současném světě práce. Aktivně podporujeme rozvoj a využívaní našich zkušenosti, abychom zlepšovali naše vztahy, nabízená řešení a poskytované služby.

Snažíme se neustále inovovat, být průkopníky a vyvíjet se. Nastavujeme normy vedoucí k hledání nových a lepších způsobů, jak věci dělat.

Máte zájem s námi spolupracovat?